Susan Aaron-Taylor (Fiber ’73)
Dr. Janet Abrams (Ceramics ’10)
Kevin Adkisson Curator, Center for Collections + Research
Eleanor Anderson (Fiber ’22)
Bruce Armold (Design ’84)
Christopher Baker (2D Design ’23)
Ebitenyefa Baralaye (Ceramics ’16)
Nicole Barbour (Metalsmithing ’93)
Lori Barnett (Design ’81)
Sarah C. Blanchette (Photography ’17)
Emily Bommarito (4D Design ’22)
Jane Brown (Design ’83)
Amelia Burns (Photography ’23)
Brigid Cabry Nelson (2D Design ’98)
Lindsey Camelio (2D Design ’14)
Andrea Cardinal (2D Design ’09)
Di Chai (4D Design ’23)
Kate Clark (Sculpture ’01)
Madelaine Corbin (Fiber ’20)
Evie Dahmer (2D Design ’23)
Ryan David (Architecture ’22)
Aaron Decker (Metalsmithing ’12)
Bonnie Detloff Zielinski (Design ’83)
Lindsey Dezman (Ceramics ’14)
Jessica Dickinson (Painting ’99)
Yi Ding (Metalsmithing ’21)
Elizabeth Dizik (Metalsmithing ’09)
Antoine Dubeauclard Board of Governors
Andrea Eis (Photography ’83)
Emily Ernst (Fiber ’23)
Jeffrey Evergreen (Print Media ’14)
Elizabeth Ewing (Architecture ’20)
Ryan Genena (4D Design ’22)
Jennifer Gilbert Chair, Board of Governors
Megha Gupta (Ceramics ’23)
Susan Hoge (Metalsmithing ’08)
Dot Jackson (Fiber ’23)
John Jensen (Architecture ’59)
Vikram Kalidindi (4D Design ’22)
Narine Kchikian (Sculpture ’05)
Kira Keck (Fiber ’22)
Ken Krayer (Design ’88)
Gary Kulack (Sculpture ’75)
Brian Lee (Architecture ’12)
Lauren Levato Coyne (Painting ’20)
Mingyan Liu (Metalsmithing ’22)
Laurie Longtin (Ceramics ’19)
Kate Ludwig (3D Design ’05)
Timothy Maddy (Metalsmithing ’80)
Laurie Haycock Makela (Design ’91) + Former AIR Design
Kaiya McCormick (2D Design ’22)
Michael McCoy Former AIR Design
Katherine McCoy Former AIR Design
Laure McKee (Painting ’19)
Sinisa Nedelkoski (Print Media ’04)
Merel Noorlander (4D Design ’22)
Cody Norman (3D Design ’20)
Sandra Osip (Metalsmithing ’83)
Jaeyeon Park (3D Design ’21)
David Parker (Sculpture ’10)
Joe Parr (3D Design ’19)
George Perez (Photography ’23)
Allegra Pitera (Painting ’00)
Steven Rost (Photography ’82)
Charles Rozier (Design ’78)
Ed Ryan (2D Design ’22)
Dean Sakamoto (Architecture ’92)
Chris Salas (Ceramics ’23)
Stephanie Sarris (Painting ’82)
Nancy Skolos (Design ’77)
Daniel Smith (Architecture ’21)
Yuming Song (3D Design ’21)
Carol Steen (Metalsmithing ’71)
Erika Stefanutti (Metalsmithing ’92)
Roberta Stewart Former Staff
Harry Taylor (Photography ’76)
Lucille Tenazas (Design ’82)
Sarah Thomas (Photography ’20)
Sophia Thomas (3D Design ’16)
Masamichi Udagawa (3D Design ’91)
Lorainne Wild (Design ’75)
Scott Winter Former Staff
Will Wittig (Architecture ’96)
Jing Xu (Metalsmithing ’21)
Lulu Zheng (Metalsmithing ’19)